ارتش عراق 3 خودروی داعش و مخفیگاه آنها را نزدیک مرز با سوریه منهدم کرد

به گزارش وبلاگ بانیما، نیروی هوایی ارتش عراق سه خودروی داعش و مخفیگاه آنها را در صحرای الرطبه در استان الانبار نزدیک مرز با سوریه منهدم کردند.

ارتش عراق 3 خودروی داعش و مخفیگاه آنها را نزدیک مرز با سوریه منهدم کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بانیما، نهاد اطلاع رسانی امنیتی عراق روز دوشنبه از انهدام سه خودروی متعلق به تروریست های داعش در حملات هوایی در صحرای الرطبه در استان الانبار نزدیک مرز با سوریه اطلاع داد.

این نهاد در بیانیه ای اظهار داشت:نیروهای هنگ مغاویر پیروز شدند چند مخفیگاه زیرزمینی تروریست های داعش را منهدم نموده و سلاح و مواد منفجره آماده بمب گذاری شده در صحرای الرطبه را کشف و ضبط نمایند.

این بیانیه اضافه نمود: عملیات مذکور با پشتیبانی نیروی هوایی ارتش انجام شد که با دو فروند بالگرد عملیات شناسایی را انجام داده و سه خودرو تروریست ها را زیر نظر گرفتند.

وی اضافه نمود: یکی از خودروهای تروریست ها مجهز به تیربار بود و به سمت یکی از بالگردها شلیک کرد که در نتیجه آن هواپیما اندکی آسیب دید، اما به سلامت پس از انجام ماموریت به پایگاه خود بازگشت.

شهر مهم الرطبه در غرب عراق در نزدیکی مرز سوریه و گذرگاه الولید و همچنین 60 کیلومتری مرز اردن و عربستان واقع شده و محل اتصال مناطق غربی شهر الرمادی به مناطق جنوب غربی استان مانند گذرگاه الولید محسوب است.

تروریست های داعش از این شهر به عنوان نقطه ارتباطی گذرگاه القائم با مناطق جنوبی استان الانبار استفاده می کردند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ارتش عراق 3 خودروی داعش و مخفیگاه آنها را نزدیک مرز با سوریه منهدم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش عراق 3 خودروی داعش و مخفیگاه آنها را نزدیک مرز با سوریه منهدم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید