امنیت واتس اپ ارتقاء داده شد ، ممنوعیت برنامه های شخص ثالث ، مسدودی حساب های مشکوک

واتس اپ تصمیم گرفته امنیت خود را ارتقاء دهد. این تصمیم از محدود کردن نرم افزارهایی شروع شده که به عنوان برنامه های شخص ثالث شناخته می شوند.

امنیت واتس اپ ارتقاء داده شد ، ممنوعیت برنامه های شخص ثالث ، مسدودی حساب های مشکوک

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این روزها بسیاری از پلتفرمهای پیغام رسان در تیررس نقدها قرار دارند. این انتقادها اغلب به این دلیل است که گفته می گردد پیغام رسان ها اطلاعات خصوصی افراد را افشا می نمایند و امنیت ندارند. بر همین اساس است که واتس اپ تصمیم به ایجاد تغییر گرفته است.

جالب است بدانید واتس اپ در شرایطی تصمیم به اعمال تغییرات گرفته که شرکت فیس بوک، به عنوان شرکت مادر واتس اپ همچنان در حال همکاری با شرکت های شخص ثالث است و همین موضوع نیز باعث خشم و نقدها زیادی شده است.

نکته مهم تر در مورد تصمیم واتس اپ این است که از این پس تمامی حساب های موقتی، حساب های فعال روی پلتفرمهای مختلف و البته حساب های نسخه آزمایشی را مسدود خواهد نمود. بنابراین اگر شما از کاربرانی هستید که از نسخه های غیررسمی استفاده می کنید، بهتر است هر چه سریعتر نسخه اصلی را فعال کنید.

در بخش پرسشهای متداول این برنامه پیغامرسان متعلق به فیس بوک نیز می خوانیم: افرادی که از نسخه های اصلاح شده برنامه مانند WhatsApp Plus و GB WhatsApp استفاده می نمایند، یک اعلان در برنامه دریافت می نمایند که حساب آنها موقتا بسته شده است.این شرکت در بیانیه ای در این خصوص گف: واتس اپ از این برنامه های شخص ثالث پشتیبانی نمی کند، زیرا ما نمی توانیم اقدامات امنیتی معتبری روی این برنامه ها اعمال کنیم.

منبع: انتخاب

به "امنیت واتس اپ ارتقاء داده شد ، ممنوعیت برنامه های شخص ثالث ، مسدودی حساب های مشکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امنیت واتس اپ ارتقاء داده شد ، ممنوعیت برنامه های شخص ثالث ، مسدودی حساب های مشکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید