توضیحات سخنگوی سازمان ثبت احوال درباره رسید کارت ملی هوشمند

به گزارش وبلاگ بانیما، ابوترابی گفت:افراد دارای رسید کارت ملی هوشمند برای انجام امور خود با مشکل روبرو نخواهند بود.

توضیحات سخنگوی سازمان ثبت احوال درباره رسید کارت ملی هوشمند

به گزارش خبرنگار، طبق اعلام ثبت احوال کشور آخرین مهلت اعتبار کارت ملی های قدیمی تا خاتمه سال 97 بود، که بعد از تصمیمات گرفته شده از سوی سازمان مهلت اعتبار این کارت ها تمدید نشد.

باتوجه به اینکه بین 8 تا 10 میلیون نفر هنوز برای ثبت نام کارت ملی هوشمند خود اقدام نکردند و افرادی نیز برای ثبت نام کارت ملی هوشمند خود اقدام کرده اند رسیدی دریافت خواهند کرد که با آن بتوانند به روند کار های اداری و سایر اموری که نیاز به کارت ملی دارد، انجام دهند.

اما در این بین گزارش هایی از افراد که برای دریافت کارت ملی هوشمند خود اقدام و رسید دریافت کردند وجود دارد که برای انجام بعضی از امور خود با مشکل روبرو شدند.

درباره این موضوع سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور در گفتگو با ، با اشاره به روند انجام هر چه سریع تر برای دریافت کارت ملی های هوشمند اظهار کرد: برای حل مشکل کسانی که کارت ملی هوشمند ندارند دستورالعملی را صادر کردیم و ثبت نام کردند برایشان رسیدی صادر می کنیم و در حین ثبت نام در اختیارشان قرار گیرد.

سخنگوی سازمان ثبت احوال با بیان اینکه هزینه صدور کارت ملی هوشمند تغییری نکرده است، گفت: افراد با دریافت رسید تا زمان تحویل کارت ملی هوشمند برای انجام اموری که نیاز به مارت ملی هوشمند دارد، خود طبق دستور های داده شده با هیچ مسئله ای روبرو نخواهند شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "توضیحات سخنگوی سازمان ثبت احوال درباره رسید کارت ملی هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات سخنگوی سازمان ثبت احوال درباره رسید کارت ملی هوشمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید