بعد از لغو 2 اعزام بین المللی تیم ملی کشتی فرنگی؛ برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی ابهام یک وزن را رفع می نماید

به گزارش وبلاگ بانیما، کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی در نظر دارد در صورت تایید شورای فنی، ابهام یک وزن در راه حضور در جهانی بوداپست را با برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی رفع کند.

بعد از لغو 2 اعزام بین المللی تیم ملی کشتی فرنگی؛ برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی ابهام یک وزن را رفع می نماید

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بانیما، دومین مرحله از اردوی فرنگی کاران بعد از شرکت در بازی های آسیایی از روز 13 شهریور در خانه کشتی استارت خورد، این اردو تا 29 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. پیش از این قرار بود که شاگردان علی اشکانی در 2 تورنمنت بین المللی محک بخورند تا ترکیب 10 نفره تیم ملی برای حضور در رقابت های جهانی بوداپست انتخاب گردد که حضور در هر دو جام به دلیل مسائل مالی فدراسیون کشتی، منتفی شد.

براین اساس کادرفنی تیم ملی معتقد است که در وزن 82 کیلوگرم نیاز است که مسابقه انتخابی درون اردویی برگزار گردد تا در مورد یک کشتی گیر به اتفاق نظر برسند. البته شورای فنی باید این تصمیم را تایید کند تا مسابقه انتخابی برگزار گردد، در سایر اوزان می گردد با آنالیز عملکرد خارجی و تمرینات اردویی نفرات، ملی پوش را انتخاب کرد.

این در حالی است که این روزها محمد الیاسی نیز بعد از عمل جراحی که انجام داد، در اردوی تیم ملی است و زیر نظر کادرفنی خودش را برای بازگشت به کشتی آماده می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بعد از لغو 2 اعزام بین المللی تیم ملی کشتی فرنگی؛ برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی ابهام یک وزن را رفع می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از لغو 2 اعزام بین المللی تیم ملی کشتی فرنگی؛ برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی ابهام یک وزن را رفع می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید