دبیر باید در انتخاب همکارانش دقت کند، او مدیری از جنس کشتی است

به گزارش وبلاگ بانیما، علی اکبر حیدری با ابراز رضایت از انتخاب علیرضا دبیر و انتها بلاتکلیفی فدراسیون کشتی به خبرنگاران گفت: انتها دوران بلاتکلیفی فدراسیون و اتمام اداره امور توسط سرپرست برای تمامی اهالی کشتی امیدوارکننده و رضایت بخش باشد. به ویژه آنکه حالا مدیری به فدراسیون کشتی آمده که می تواند با تکیه بر شناخت و توانایی مطلوب، این رشته مدال آور را به خوبی اداره کند.

دبیر باید در انتخاب همکارانش دقت کند، او مدیری از جنس کشتی است

وی توضیح داد: تنها دغدغه اهالی کشتی و یکی از نکاتی که باید توسط علیرضا دبیر مورد توجه قرار گیرد، انتخاب نفراتی است که باید در این چهار سال در کنار وی حضور داشته باشند و این بار سنگین را بر دوش بکشند. طبیعتاً دبیر باید از افرادی در کنار خود سود ببرد که مثل خودش دلسوز کشتی باشند و اهداف شخصی را دنبال ننمایند. تجربه نشان داده حتی مدیران توانمند و باتجربه هم ممکن است با انتخاب نادرست همکارانشان به ورطه سقوط برسند که امیدوارم این موضوع مد نظر دبیر باشد.

پیشکسوت کشتی کشورمان ادامه داد: جای خوشحالی دارد که مدیری از جنس کشتی و قهرمانی سرد و گرم چشیده، سکان راهنمایی فدراسیون را در دست گرفته که همین موضوع می تواند یکی از امتیازات بزرگ برای کشتی ایران باشد. علیرضا دبیر به خوبی به ابعاد و زوایا کشتی و سختی های دوران قهرمانی آشناست و به خوبی می داند یک کشتی گیر از ابتدای راه تا رسیدن به سکوی قهرمانی المپیک باید چه مسیری را طی کند و چه سختی هایی را پیش رو دارد.

حیدری در ادامه به لزوم همکاری اسپانسرهای اقتصادی با فدراسیون کشتی هم اشاره نمود و گفت: امیدوارم دبیر با توجه به توان مدیریتی خود بتواند از اسپانسرها اقتصادی خوبی در فدراسیون کشتی استفاده کند. متاسفانه طی سالهای اخیر شاهد مسائل شدید اقتصادی در ورزش هستیم که گاهاً باعث تغییر بسیاری از اهداف و برنامه های بلندمدت شده و انگار هیچگاه به خاتمه نمی رسد. دبیر باید همانطور که وعده داده از پس این مسائل بر آید و بحث مسائل اقتصادی را به خوبی مدیریت و حل و فصل کند.

وی در مورد رسیدگی به وضعیت خانه کشتی و حذف برگزاری اردوهای بلندمدت و خسته نماینده برای کشتی گیران هم گفت: همیشه در زمان ریاست رسول خادم هم به این موضوع انتقاد داشتم و هنوز معتقدم برگزاری اردوهای سریالی و طولانی مدت برای کشتی گیران، چیزی به جز خستگی، افسردگی و فشار روحی به همراه ندارد. ضمن اینکه برگزاری این اردوها که هیچوقت خاتمهی نداشتند، هزینه های سنگینی برای فدراسیون کشتی در بر دارد که علیرضا دبیر باید در این رابطه نیز چاره اندیشی کند. اینکه کشتی گیران را مدام در محیطی مثل خانه کشتی که کم کم شبیه بیمارستان و پادگان شده، نگه داریم کار درستی نیست و به جز فرسایش این جوانان سود دیگری ندارد.

حیدری در خاتمه خاطر نشان کرد: به نظر من همانطور که علیرضا دبیر در مورد کشتی استانها و لزوم توجه به تمامی نقاط کشور تاکید نمود، کشتی ایران هم باید از درب های خانه کشتی تهران خارج گردد و قهرمانان ما بتوانند در روزهای بیشتری از سال به جای اردونشینی و تمرینات خسته نماینده در خانه کشتی، در شهرهای خود حضور داشته باشند و زیر نظر مربیان سازنده خودشان تمرین نمایند. در ادامه نیز هرگاه نزدیک به زمان حضور در رقابتهای مهم بین المللی شد، به تهران بیایند و با حضور در خانه کشتی به تمرینات نهایی و هماهنگی های بیشتر به کادر فنی بپردازند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دبیر باید در انتخاب همکارانش دقت کند، او مدیری از جنس کشتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر باید در انتخاب همکارانش دقت کند، او مدیری از جنس کشتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید