شناسایی 2 فرد مبتلا به کرونا در اردوی اتلتیکومادرید در آستانه بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش وبلاگ بانیما، در فاصله سه روز مانده به مصاف اتلتیکومادرید و لایپزیگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تست کرونای دو تن از اعضای این تیم مثبت شد.

شناسایی 2 فرد مبتلا به کرونا در اردوی اتلتیکومادرید در آستانه بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش وبلاگ بانیما، باشگاه اتلتیکومادرید از مثبت شدن تست کرونا دو تن از اعضای این تیم در آستانه سفر روخی بلانکو به پرتغال برای مصاف با تیم لایپزیگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خبر داد.

طبق پروتکل بهداشتی یوفا، تمامی اعضای تیم هایی که به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه یافته اند پیش از عزیمت به پرتغال - محل برگزاری متمرکز بازی ها - باید تست کرونا بدهند و باشگاه اتلتیکومادرید هم این تست ها را روز گذشته انجام داد و معین شد که دو تن از افرادی که قرار بود همراه با این تیم راهی لیسبون شوند مبتلا به کرونا بوده اند.

این دو نفر که هویت شان فاش نشده و معین نیست که جزو بازیکنان، اعضای کادر فنی یا دیگر عوامل باشگاه هستند، به خانه های خود برگردانده شده اند تا دوران قرنطینه را آغاز کنند. سایر نفرات تیم هم اما فعلاً در اسپانیا مانده اند تا یک دور دیگر از آنها تست کرونا گرفته و معین شود که تماس با افراد مبتلا آنها را هم آلوده نکرده است. بر این اساس، امروز (دوشنبه) از سایر اعضای تیم مجدداً تست کرونا گرفته خواهد شد و با توجه به نتیجه آنها درباره برنامه سفر تیم به لیسبون تصمیم گیری خواهد شد. هنوز صحبتی مبنی بر احتمال تعویق بازی نیست اما رخ دادن این اتفاق در صورت بالا رفتن تعداد مبتلایان در اتلتیکومادرید غیرممکن نیست.

اتلتیکومادرید قرار است پنجشنبه شب در لیسبون به مصاف لایپزیگ آلمان برود. این دو تیم در مرحله قبل به ترتیب لیورپول و تاتنهام را حذف کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شناسایی 2 فرد مبتلا به کرونا در اردوی اتلتیکومادرید در آستانه بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی 2 فرد مبتلا به کرونا در اردوی اتلتیکومادرید در آستانه بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید