شهردار شهر چمران بازداشت شد

به گزارش وبلاگ بانیما، مهدی محمدی اظهار کرد: شهردار شهر چمران از توابع شهرستان بندرماهشهر به دلیل اتهامات مالی بازداشت شد.

شهردار شهر چمران بازداشت شد

محمدی ادامه داد: بنا به صلاح دید دستگاه قضایی رسیدگی به این پرونده تا حصول نتیجه باید در فضایی آرام دنبال می شد، اما متاسفانه پس از دستگیری متهم، مطالبی خلاف واقع از جزئیات پرونده، میزان مال، موضوع اتهام، نوع اتهام، میزان مجازات و تعداد بازداشت شدگان در فضای مجازی منتشر شد که تمامی آنان قویا تکذیب می گردد.

دادستان بندرماهشهر مطرح کرد: مدت 6 ماه در فضای آرام و بدون حاشیه، تحقیقات و کارهای اطلاعاتی صورت پذیرفت تا پرونده به مرحله بازداشت متهم رسید.

محمدی ادامه داد: اتهامات شهردار چمران صرفا مالی است. فعلا فقط وی به تنهایی بازداشت گردیده و قطعا افرادی که در این موضوع دخیل بوده احضار و میزان دخالت یا مسامحه آنان مورد آنالیز قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: دستگاه قضائی در اجرای عدالت و برخورد با افرادی که به بیت المال دست درازی می کنند بدون هیچ مسامحه ای با هر فردی و در هر جایگاهی برابر مقررات شدیدا برخورد خواهد نمود.

دادستان عمومی و انقلاب بندرماهشهر توضیح داد: از شهروندان تقاضا می گردد اخبار و اطلاعات خود راجع به هر موضوعی، خصوصا اخبار قضایی را از منابع معتبر دریافت نموده و از پخش اخبار بی اعتبار در فضای مجازی خودداری کنند. بدیهی است در انتشار اخبار کذب چنانچه منجر به جرم گردد برابر مقررات با خاطیان برخورد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شهردار شهر چمران بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار شهر چمران بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید