وقوع 5 انفجار در 4 منطقه بغداد

به گزارش وبلاگ بانیما، منابع امنیتی عراق از وقوع 5 انفجار تروریستی در مرکز، جنوب، شرق و جنوب غرب بغداد خبر دادند.

وقوع 5 انفجار در 4 منطقه بغداد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بانیما، بغداد شامگاه شنبه شاهد وقوع انفجار پنج بمب در چهار منطقه بغداد بوده است که در مجموع 11 نفر زخمی شدند.

شبکه خبری السومریه گزارش داد که یک انفجار در منطقه البلدیات واقع در مرکز بغداد و دیگر در منطقه باب الشیخ در جنوب غربی پایتخت عراق به وقوع پیوست.

در همین ارتباط، یک منبع امنیتی عراق به السومریه نیوز گفت که انفجار بمب کنار جاده ای در منطقه الشرطه الرابعه واقع در جنوب غربی بغداد به زخمی شدن دو نفر منجر شد.

وی تاکید نمود که همزمان یک بمب کنار جاده ای در نزدیکی منطقه باب الشیخ در مرکز بغداد اتفاق افتاده که در نتیجه آن، سه نفر زخمی شدند.

دو بمب کنارجاده ای هم در منطقه الطالبیه واقع در شرق بغداد منفجر شد که به دنبال آن، چهار نفر از غیرنظامیان زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.

منابع خبری عراق گزارش دادند که یک بمب هم شنبه شب در شهرک الاعلام واقع در جنوب بغداد منفجر شد که در پی آن دو نفر زخمی شدند.

کارشناسان می گویند که عراق هر چند پس از شکست داعش در سال 2017، تا حدودی رنگ و بوی ثبات و امنیت را به خود دیده است، اما کمابیش از وقوع انفجارهای تروریستی رنج می برد.

نیروهای عراقی به تازگی هفت پایگاه داعش را در استان صلاح الدین واقع در مرکز این کشور منهدم کردند و وزارت دفاع عراق دیروز آدینه با صدور بیانیه ای خبر آن را اعلام نموده است (جزئیات بیشتر).

منبع: خبرگزاری فارس

به "وقوع 5 انفجار در 4 منطقه بغداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقوع 5 انفجار در 4 منطقه بغداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید