احتمال تغییر میزبان ال کلاسیکو به خاطر وضعیت متشنج بارسلونا

به گزارش وبلاگ بانیما، اعتراض های مردمی در کاتالونیا باعث شد لالیگا پیشنهاد دهد دیدار بارسلونا و رئال مادرید به جای نوکمپ در سانتیاگو برنابئو برگزار گردد.

احتمال تغییر میزبان ال کلاسیکو به خاطر وضعیت متشنج بارسلونا

به گزارش وبلاگ بانیما و به نقل از آس، شرایط بد کاتالونیا روی فوتبال نیز تاثیر گذاشت. لالیگا برنامه ریزی نموده که دیدار رئال مادرید و بارسلونا که قرار بود چهارم آبان در نوکمپ برگزار گردد به میزبانی سانتیاگو برنابئو باشد. این سازمان می خواهد امنیت کامل برای ال کلاسیکو برقرار گردد. اگر هر دو باشگاه پیشنهاد لالیگا را بپذیرند دیدار برگشت که قرار است در یکم مارس برگزار گردد در نوکمپ خواهد بود. کمیته برگزاری بازی ها در روزهای آینده به پیشنهاد لالیگا پاسخ خواهد داد.

ال کلاسیکو هفته آینده نخستین بازی بارسا خواهد بود که پس از محکوم شدن 12 رهبر جدایی طلب کاتالانی توسط دیوان عالی در نوکمپ برگزار می گردد.

پس از این رای وضعیت بارسلونا متشنج و اعتراض ها در فرودگاه ال پرات باعث شد پروازها لغو گردد. همچنین در درگیری پلیس با معترضان ده ها نفر دستگیر و زخمی شدند.

همچنین باشگاه بارسلونا به خاطر اعتصاب احتمالی در کاتالونیا برای دیدار برابر ایبار در هفته نهم لالیگا زودتر از موعد به این شهر سفر می نماید. تیم بارسلونا پنجشنبه به ایبار می رود تا شنبه برابر حریفش به میدان برود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احتمال تغییر میزبان ال کلاسیکو به خاطر وضعیت متشنج بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تغییر میزبان ال کلاسیکو به خاطر وضعیت متشنج بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید