برگزاری رقابت قویی ترین مردان تهران در بحرانکرونا، رییس فدراسیون: اطلاع ندارم!

به گزارش وبلاگ بانیما، رییس فدراسیون بدنسازی با ابراز بی اطلاعی از برگزاری رقابت های قویترین مردان تهران، گفت: نباید در چنین شرایطی این رقابت ها برگزار می شد و قطعا این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

برگزاری رقابت قویی ترین مردان تهران در بحرانکرونا، رییس فدراسیون: اطلاع ندارم!

به گزارش وبلاگ بانیما، با وجود شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا در کشور و بر خلاف دستورالعمل صریح در لغو برگزاری رویدادهای ورزشی در سراسر کشور، روز آدینه مسابقات قویترین مردان استان تهران برگزار و نفرات برتر تعیین شدند!

ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی در تبادل نظر با وبلاگ بانیما، در این باره اظهار کرد: از برگزاری این مسابقات خبر اطلاعی ندارم! این ها برنامه های استانی است و خود هیات ها باید آن را رعایت نمایند. نباید این مسابقات را برگزار می کردند چرا که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا نموده و متاسفانه آثار مخربی هم داشته است.

رییس فدراسیون بدنسازی اضافه نمود: قطعا اگر رییس هیات بدنسازی تهران این مسابقات را برگزار نموده، کم لطفی نموده است. حتما الان با او تماس می گیرم و این موضوع را پیگیری خواهم کرد. الان در وضعیتی نیستیم که بخواهیم بر خلاف مصالح ملی دست به برگزاری مسابقات بزنیم چرا که باعث افزایش مسائل خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا فدراسیون به هیات های استانی خود اعلام ننموده از برگزاری مسابقات خودداری نمایند، گفت: ما حتی قبل از اینکه ستاد مبارزه با کرونا دستور لغو مسابقات ورزشی را بدهد، رقابت های کشوری را در بندرعباس و سیستان و بلوچستان لغو کردیم و به تبع آن نیز کلیه استان ها باید از این موضوع اطلاع داشته باشند. هیچ ضرورتی ندارد در چنین شرایطی مسابقه ای در هیچ کجای کشور برگزار گردد.

پورعلی فرد در واکنش به غاین موضوع که رییس هیات تهران اعلام نموده این مسابقات بدون حضور تماشاگر بوده است، گفت: حتی بدون حضور تماشاگر نیز نباید مسابقه برگزار می شد. در این رشته برخورد فیزیکی مثل دست دادن و یا گرم کردن وجود دارد که ممکن است باعث شیوع بیشتر ویروس کرونا گردد. پشت استیج نیز ورزشکاران در فضایی کوچک حضور دارند که این موضوع نیز خطرناک خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری رقابت قویی ترین مردان تهران در بحرانکرونا، رییس فدراسیون: اطلاع ندارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری رقابت قویی ترین مردان تهران در بحرانکرونا، رییس فدراسیون: اطلاع ندارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید