تمهیدات وزارت بهداشت برای تامین داروهای بیماران خاص در نوروز

به گزارش وبلاگ بانیما، رئیس مرکز مدیریت پیوند و بیماری های وزارت بهداشت از تمهیدات اندیشیده شده جهت تامین داروهای بیماران خاص در نوروز 99 خبر داد.

تمهیدات وزارت بهداشت برای تامین داروهای بیماران خاص در نوروز

دکتر مهدی شادنوش در گفت وگو با وبلاگ بانیما درخصوص تمهیدات وزارت بهداشت برای تامین داروی بیماران خاص در طول نوروز 99 گفت: از آنجایی که این بیماران دارای بیماری مزمن هستند، از گذشته شناسایی شده اند و بعید است که در طول ایام عید نوروز برای تهیه دارو با مشکل روبرو شوند.

وی افزود: هر بیماری پزشک خود را می شناسد و با او در ارتباط است. همچنین دُز دارویی که بیمار باید مصرف کند کاملا معین است و پزشکان تا پیش از فرارسیدن ایام تعطیلات، بیماران خود را مدیریت می کنند.

رئیس مرکز مدیریت پیوند و بیماری های وزارت بهداشت ادامه داد: برای تامین دارو و تجهیزات در طول عید تمهیدات لازم اندیشیده شده و به هیچ عنوان نگرانی برای موجودی دارو نداریم و توزیع به دقت انجام خواهد شد.

شادنوش درادامه با تاکید بر اینکه داروهای مصرفی بیماران خاص داروهایی نیست که توزیع آن هفتگی انجام شود، اظهار کرد: معمولا نیازهای دارویی بیمار بسته به نوع بیماری او برای چند ماه تامین می شود و هیچ نگرانی نخواهیم داشت.

وی در پاسخ به سوال وبلاگ بانیما در خصوص تامین داروی بیماران MPS در ایام نوروز نیز شرح داد: داروی این بیماران هم با کمک های سازمان های مختلف، تامین شده است و در طول عید در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تمهیدات وزارت بهداشت برای تامین داروهای بیماران خاص در نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمهیدات وزارت بهداشت برای تامین داروهای بیماران خاص در نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید