تکواندو گرندپری ژاپن، رقیبان حسینی و احمدی تعیین شدند

به گزارش وبلاگ بانیما، قرعه کشی رقابت های روز نخست از مرحله دوم مسابقات گرندپری 2019 - ژاپن انجام شد و میرهاشم حسینی و سروش احمدی نمایندگان کشورمان در این روز رقبای خود را شناختند.

تکواندو گرندپری ژاپن، رقیبان حسینی و احمدی تعیین شدند

به گزارش وبلاگ بانیما و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال 2019 از ساعت 4:30 بامداد (به وقت ایران) فردا (آدینه - 22 شهریورماه) با حضور 32 تکواندوکار برتر دنیا در هر 4 وزن المپیکی مردان و زنان در چیبا ژاپن شروع و به مدت 3 روز ادامه دارد.

بر اساس برنامه اعلامی فردا و در روز نخست این رقابت ها، مبارزات اوزان 68- کیلوگرم مردان و 57- و 67+ کیلوگرم زنان برگزار می گردد که میرهاشم حسینی و سروش احمدی در وزن 68- کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران هستند.

صبح امروز (پنجشنبه - 21 شهریورماه) قرعه کشی رقابت های روز نخست انجام و بر همین اساس رقبای حسینی و احمدی در این دوره از مسابقات تعیین شدند.

سروش احمدی نماینده وزن 68- کیلوگرم تکواندو کشورمان در اولین دیدار به مصاف کنستانتینوس چمالیدیس، نایب قهرمان اروپا 2016 و دارنده مدال تورنمنت های محتلف از یونان می رود و در ادامه با برنده مبارزه احمد ابوغش اردنی نایب قهرمان دنیا 2019 و دیلان چلاموتو فرانسوی دارنده مدال برنز یونیورسیاد 2019 پیکار می نماید.

میرهاشم حسینی دیگر تکواندوکار ایران در این وزن در نخستین گام باید روبن ناوا از مکزیک را شکست دهد و در صورت رجحان باید به مصاف برنده دیدار محمد ممدوف از آذربایجان دارنده مدال برنز بازی های یونیورسیاد 2017 و جاویر پرز پولو از اسپانیا برود.

مبارزات مرحله مقدماتی از ساعت 4:30 تا 8:30 و رقابت های مرحله یک شانزدهم و یک چهارم از ساعت 9:30 تا 12:30 انجام خواهد شد؛ دیدارهای مرحله نیمه نهایی و فینال نیز از ساعت 14 تا 17 پیگیری می گردد.

راهنمایی این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

این رقابت ها G4 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تکواندو گرندپری ژاپن، رقیبان حسینی و احمدی تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکواندو گرندپری ژاپن، رقیبان حسینی و احمدی تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید