جمع آوری زنان معتاد متجاهر توسط پلیس کلید خورد

به گزارش وبلاگ بانیما، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از ورود پلیس به موضوع جمع آوری زنان معتاد متجاهر در پایتخت اطلاع داد.

جمع آوری زنان معتاد متجاهر توسط پلیس کلید خورد

به گزارش وبلاگ بانیما به نقل از ایسنا، مصطفی هادی زاده دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با بیان اینکه در حال حاضر اصلی ترین تمرکز شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران ساماندهی معتادان متجاهر است، اظهار کرد: معتادان متجاهر در مناطق مرکزی مشهود هستند و فعالیت ما حول ساماندهی آنان پیش می رود. بیشتر مصوبات فعلی شورا در حال حاضر درباره موضوعاتی مانند زنان معتاد متجاهر، معتادان دارای بیماری های خاص، معتادان زیر 18 سال و... بوده است.

وی با اشاره به موضوع جمع آوری زنان معتاد متجاهر گفت: پلیس فاتب درخواست داشته است که برای جمع آوری تعدادی از زنان معتاد متجاهر اقدام کنیم که برای این موضوع نیز در جلسه شورای هماهنگی استان به ریاست استانداری تهران تصمیم گیری شد.

هادی زاده در سرانجام درباره نگهداری معتادان متجاهر زیر 18 سال نیز توضیحاتی ارائه داد و اظهارکرد: درمان معتادان متجاهر زیر 18 سال در بیمارستان انجام می گردد؛ به عبارتی دیگر معتادان کمتر از 18 سال را در کمپ یا اردوگاه نگهداری نمی کنیم. این دسته از معتادان در مراکز بیمارستانی تحت درمان قرار می گیرند.

منبع: همشهری آنلاین

به "جمع آوری زنان معتاد متجاهر توسط پلیس کلید خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری زنان معتاد متجاهر توسط پلیس کلید خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید