دانلود Google Calendar 6.0.30-242 برنامه تقویم گوگل برای اندروید

به گزارش وبلاگ بانیما، با استفاده از نرم افزار Google Calendar 6.0.30-242 می توانید یک رویداد را به تقویم گوگل اضافه کنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دانلود Google Calendar 6.0.30-242 برنامه تقویم گوگل برای اندروید

به گزارش خبرنگار ؛ اگر شما به دنبال ملاقات با فرد خاصی هستید، قاعدتا باید زمان کافی برای ملاقات را داشته باشید. برای این کار معمولات تقویم خود را جستجو نموده تا وقت خالی خود را پیدا کنید و آن را به مخاطب خود پیشنهاد دهید. این کار ساده ای است، اما می تواند ساده تر باشد. نرم افزار Google Calendar برنامه رسمی تقویم گوگل است که با استفاده از آن می توانید زمان خود را مدیریت کنید. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار یک رویداد را به تقویم گوگل خود اضافه کنید و آن را با دوستان به اشتراک بگذارید.

گوگل،در بروزرسانی جدید اپلیکیشن تقویم خود برای اندروید، قابلیتی را ایجاد نموده که کاربر از اوقات فراغت خود در کمترین زمان آگاه می گردد، این ویژگی برای کسانی که در برنامه کاری شلوغ خود، به دنبال وقت آزاد هستند، بسیار مفید خواهد بود.

این شرکت به تازگی اعلام نموده است که تغییراتی در اپلیکیشن تقویم خود انجام داده که ممکن است بسیار کارآمد باشد. اکنون کاربران دیگر لازم نیست در برنامه کاری خود به دنبال زمان خالی باشند زیرا تقویم گوگل این کار را برای شما انجام داده و اوقات فراغت شما را پیشنهاد می دهد.

از این جا به بعد، روند کار بسیار سرراست است. شما کافی است یکی از زمان های پیشنهاد شده را انتخاب نموده و در تقویم خود ثبت کنید. متأسفانه این آپدیت کمکی برای اطلاع از برنامه کاری مخاطب شما نمی کند، پس ممکن است زمانی که شما وقت آزاد دارید، مخاطب شما نداشته باشد.

تصاویری از محیط برنامه

دانلود و مشخصات فایل

حجم: 21 مگابایت

نسخه: 6.0.30-242

نوع فایل: apk برای آندروید

اندروید مورد احتیاج : 4.0 و بالاتر

بارکد برای اندروید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دانلود Google Calendar 6.0.30-242 برنامه تقویم گوگل برای اندروید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانلود Google Calendar 6.0.30-242 برنامه تقویم گوگل برای اندروید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید