زنگ حماسه در مدارس شمال شرق تهران نواخته می شود

خبرنگاران آنلاین:امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از برگزاری ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در محلات این منطقه خبر داد و گفت: هم زمان با آغاز هفته دفاع مقدس زنگ حماسه در مدارس منتخب نواحی 9گانه نواخته می شود.

زنگ حماسه در مدارس شمال شرق تهران نواخته می شود

به گزارش شهرنوشت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، معصومه سادات عمارتی با اعلام این خبر افزود: برنامه های فرهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس با هدف تبیین نقش بصیرت و مقاومت در سایه مکتب عاشورایی، ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت و در محلات 20 گانه و مدارس برگزار می شود.

عمارتی نواختن زنگ حماسه در مدارس نواحی 9گانه را یکی از برنامه های این هفته برشمرد و گفت: به منظور تجلیل از رشادت ها و جوانمردی های ایثارگران8 سال دفاع مقدس، زنگ حماسه در مدارس منتخب نواحی نواخته می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار برگزاری مسابقه نقاشی بین دانش آموزان با موضوع دفاع مقدس، تقدیر از پیشگامان عرصه ایثار وشهادت با حضور خانواده های معظم شهدا در مراسم عطر افشانی مزار شهدا، برگزاری مراسم شب شعر وخاطره دفاع مقدس با حضور فرمانده ها، رزمندگان، جانبازان وآزادگان در اماکن فرهنگی سطح منطقه و... از دیگر برنامه های این هفته اعلام کرد.

عمارتی با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با ایام ماه محرم افزود: امید است با اجرای برنامه های شایسته در این هفته بتوانیم نقش مهم دلاورمردی های یاران امام حسین(ع) و الگوبرداری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از این بزرگواران را به نمایش بگذاریم.

او در پایان فضاسازی محدوده محلات را برای جلب مشارکت حداکثری شهروندان در اجرای برنامه های این ایام مهم برشمرد و گفت: در این راستا اطلاع رسانی و فضاسازی محیطی در پرتابل ها، بیلبوردها، عرشه پل ها و ... اجرا شده تا با بهره گیری مناسب از ابزار هنر، جلب حداکثری مشارکت شهروندان را به دنبال داشته باشیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "زنگ حماسه در مدارس شمال شرق تهران نواخته می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ حماسه در مدارس شمال شرق تهران نواخته می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید