ستاره بازی تاج و تخت به دنیا سینمایی مارول پیوست

به گزارش وبلاگ بانیما، کیت هرینگتون بازیگر 32 ساله انگلیسی مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت (Game of Thrones) به دنیا سینمایی مارول پیوست.

ستاره بازی تاج و تخت به دنیا سینمایی مارول پیوست

گرچه خبر حضور این بازیگر در دنیا سینمایی مارول مخابره شده اما هنوز دقیقا تعیین نیست که او در کدام فیلم مارول به ایفای نقش خواهد پرداخت. در حال حاضر اعلام شده که هرینگتون در یکی از مجموعه های مارول حضور خواهد داشت اما به زودی در نمایشگاه D23 (نمایشگاه محصولات دیزنی) شاهد انتشار جزییاتی در این زمینه خواهیم بود.

کیت هرینگتون از سال 2011 و با بازی در نقش جان اسنو در مجموعه تلویزیونی بازی تاج و تخت به شهرت رسید. حال که این مجموعه به کار خود انتها داده و از HBO جدا شده است دارایی ارزشمندی در نظر گرفته می گردد و دیزنی به عنوان قدرتمندترین تولیدکننده فعلی بازار او را جذب نموده.

هرینگتونمدتی درگیر مسائل شخصی و از جمله مبارزه با عارضه های روحی و روانی از جمله استرس شدید بود. به این ترتیب در یک دوره بخصوص پس از جدایی فعالیت چندانی از خود به ثبت نرساند.

از جمله فعالیت های اخیر این بازیگر انگلیسی می توان به حضور در فیلم کانادایی مرگ و زندگی جان اف. دونوون (The Death and Life of John F. Donovan) به کارگردانی زاویه دولان اشاره نمود. فیلمی که همین آخر هفته در کانادا به نمایش در می آید گرچه هنوز باید برای اکران در آمریکا به دنبال پخش کننده بگردد.

هرینگتون همچنین در یکی از جدیدترین فعالیت های خود به صداپیشگی در انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 3 (How to Train Your Dragon 3) پرداخت. این حضور در ادامه فعالیت او به عنوان صداپیشه در چگونه اژدهای خود را را تربیت کنیم 2 (How to Train Your Dragon 2) که سال 2014 روی پرده رفت .

کوین فایگی رییس استودیوی مارول اخیرا در مصاحبه ای مدعی شده طبق برنامه هایی که برای سرویس دیزنی پلاس تدارک دیده شده، مجموعه های تلویزیونی این سرویس ارتباطات تنگاتنگی با فیلم های دنیا سینمایی مارول خواهند داشت. به این ترتیب بعید نیست اگر در آینده شاهد حضور هرینگتون در مجموعه های تلویزیونی دیزنی نیز باشیم.

.

منبع: دیجیکالا مگ

به "ستاره بازی تاج و تخت به دنیا سینمایی مارول پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره بازی تاج و تخت به دنیا سینمایی مارول پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید