سه کشته در حادثه تیراندازی در میزوری آمریکا

به گزارش وبلاگ بانیما، در یک حادثه تیراندازی در منطقه سنت لوئیس ایالت میزوری آمریکا دستکم سه نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر دیگر نیز زخمی شد.

سه کشته در حادثه تیراندازی در میزوری آمریکا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بانیما، در یک حادثه تیراندازی مرگبار که بعدازظهر روز گذشته (چهارشنبه) به وقت محلی در سنت لوئیس ایالت میزوری (غرب میانه آمریکا) به وقوع پیوست، دستکم سه نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر دیگر نیز زخمی شد.

بنا بر گزارش روزنامه سنت لوئیس پست دیسپچ، نیروهای پلیس آمریکا حدود ساعت 14:00 به وقت محلی چهارشنبه (23:30 چهارشنبه به وقت تهران) گزارش هایی در مورد تیراندازی در محله والنات پارک وست در سنت لوئیس میزوری دریافت کردند.

میشل وودلینگ سخنگوی پلیس گفت که تمامی قربانیان این حادثه مَرد بودند و زخمی این حادثه نیز از ناحیه پا دچار جراحت شده است.

علت حادثه تیراندازی هنوز نامشخص است اما مسئولان محلی می گویند که این حادثه ظاهراً به دنبال درگیری میان دو گروه مختلف به وقوع پیوسته است.

هنوز آنطور که گزارش ها نشان می دهد، هیچ کس در رابطه با این حادثه بازداشت نشده است اما پلیس یک اسلحه از صحنه حادثه ضبط نموده است.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت هایی مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می گردد که تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست می دهند و تعدادی نیز زخمی می شوند اما لابی سلاح در این کشور به اندازه ای قدرتمند است که تا به امروز کنگره آمریکا حاضر به تصویب قوانینی مرتبط با محدود کردن حمل سلاح نشده است.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "سه کشته در حادثه تیراندازی در میزوری آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه کشته در حادثه تیراندازی در میزوری آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید