لباس تیم ملی نامعلوم تا لحظه آغاز اردو!

به گزارش وبلاگ بانیما، شاید با انباری های آدیداس شروع نمایند

در فاصله روز مانده تا شروع اردوی تیم ملی نیز معین نشد اردوی تیم ملی با کدام لباس ها شروع خواهد شد و همه منتظر شروع اردو و دیدن تصاویر رو عکس ها ماندند!

لباس تیم ملی نامعلوم تا لحظه آغاز اردو!

تیم ملی در سه سال گذشته از البسه آدیداس می کرد و این مساله نه تنها درآمدی برای فدراسیون فوتبال نداشت، بلکه باعث بالا رفتن هزینه ها نیز شده بود چرا که فدراسیون باید با تخفیف 70 درصدی البسه آدیداس را خریداری می کرد.

با این حال در عصر جدید تیم ملی و با حضور مارک ویلموتس ، فدراسیون در کوشش است با برند جدیدی قراداد اسپانسری امضا کند. به این ترتیب ملی پوشان، دیگر لباس های خریداری شده از آدیداس که لباس رسمی تیم ملی محسوب نمی شد را به تن نخواهند کرد و برند جدیدی البسه تیم ملی را تأمین خواهد نمود.

در حال حاضر حداقل دو برند تأمین البسه برای اسپانسری تیم ملی به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده اند که پیشنهاد آنها در حال آنالیز و فدراسیون در حال مذاکره با آنهاست. در صورت نهایی شدن اسپانسر تأمین البسه تیم ملی، فدراسیون برخلاف سه سال گذشته که لباس آدیداس را خریداری می کرد، هزینه ای برای تأمین البسه تیم ملی پرداخت نخواهد نمود و صاحب درآمد نیز خواهد شد.

با این حال به نظر می رسد تا فردا(شنبه) بحث اسپانسر تأمین البسه تیم ملی نهایی گردد و فدراسیون فوتبال بتواند با برندی جدید برای همکاری به نتیجه برسد. در این صورت، دور جدید تمرینات تیم ملی ایران با حضور مارک ویلموتس با اسپانسر جدید آغاز می گردد.

شاید هم مساله توافق با برند جدید طولانی گردد و تیم ملی باز هم با لباس های انباری آدیداس اردو را آغاز کند.

3-220

منبع: ایران ورزشی

به "لباس تیم ملی نامعلوم تا لحظه آغاز اردو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لباس تیم ملی نامعلوم تا لحظه آغاز اردو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید