لیگ قهرمانان اروپا، رجحان خارج از خانه رئال مادرید و پیروزی پرگل تاتنهام

به گزارش وبلاگ بانیما، در شب فزونی رئال مادرید در زمین آژاکس، تیم فوتبال تاتنهام، بوروسیادورتموند را با شکستی سنگین بدرقه کرد.

لیگ قهرمانان اروپا، رجحان خارج از خانه رئال مادرید و پیروزی پرگل تاتنهام

به گزارش وبلاگ بانیما، شب دوم دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با رجحان 2 بریک تیم فوتبال رئال مادرید در زمین آژاکس و پیروزی قاطعانه 3 بر صفر تاتنهام در خانه خودش مقابل بوروسیادورتموند پیگیری شد.

در بازی استادیوم کرایف شهر آمستردام، آژاکس جدال با رئال مادرید را طوفانی بازی کرد اما پس از دقایق ابتدایی رقابت متعادل شدو و آژاکس به گل رسید اما داور با تایید سیستم یاری داور ویدئویی (VAR) این گل را نپذیرفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل سرانجام یابد.

بازی برتر آژاکس در نیمه دوم هم ادامه داشت اما برخلاف جریان بازی، رئال با حرکت خوب وینیسیوس و ضربه عالی بنزما در دقیقه 60 به گل رسید. آژاکس جوان ناامید نشد و پس از چند حمله در دقیقه 75 توسط زیاش مراکشی به گل تساوی دست یافت. در حالی بازی با تساوی در حال سرانجام بود، آسنسیوی تازه وارد در دقیقه 87 گل رجحان رئال را به ثمر رساند تا آژاکس با وجود نمایش خوبش در خانه 2 بریک شکست بخورد.

در بازی همزمان، تاتنهام میزبان با یک بازی برتر 3 بر صفر بوروسیادورتموند را شکست داد. پس از یک نیمه بدون گل در میزبانی تاتنهام در استادیوم ویمبلی، این تیم در نیمه دوم توسط مین در دقیقه 47، فورتونگن در دقیقه 83 و یورنته در دقیقه 85 به 3 گل دست یافت و رقیبش را با ناکامی به کشورش بدرقه کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ قهرمانان اروپا، رجحان خارج از خانه رئال مادرید و پیروزی پرگل تاتنهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان اروپا، رجحان خارج از خانه رئال مادرید و پیروزی پرگل تاتنهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید