پاسپورت یک استقلالی را دزدیدند!

به گزارش وبلاگ بانیما، کاروان استقلال روز پنج شنبه در حالی راهی قطر شد که عده زیادی از اعضای این تیم از سفر به دوحه بازماندند اما شاید دلیل عدم حضور معاون ورزشی استقلال در این سفر، عجیب تر از سایرین باشد.

پاسپورت یک استقلالی را دزدیدند!

احمد مددی معاون ورزشی استقلال و سرپرست اعزامی باشگاه به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در قطر به شکل عجیبی از سفر به دوحه بازماند. ظاهرا احمد مددی در جریان سفر استقلالی ها به قطر، کارهای صدور ویزای کاروان استقلال و همچنین هماهنگی های لازم با CIP فرودگاه را انجام داده و حتی پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان نظام وظیفه، پیروز به دریافت ویزا بازیکنان سرباز استقلال نیز می گردد.

انجام تمام مکاتبات لازم با فدراسیون و دریافت پرواز چارتر نیز توسط مددی اجرا شده و پس از واریز عوارض خروج تمامی بازیکنان، در لحظات آخر و به هنگام سوار شدن بر هواپیما، مددی متوجه می گردد که پاسپورتش را به همراه ندارد.

پس از پیگیری هایی که انجام می گردد، تعیین شده که پاسپورت معاون ورزشی استقلال، در دست یکی از کارکنان باشگاه بوده و پس از اینکه معاون ورزشی استقلال از آن کارمند باشگاه پاسپورتش را درخواست می نماید، با پاسخ عجیبی روبرو می گردد. گویا آن فرد کارمند باشگاه به مددی اعلام می نمایند که پاسپورت او دزدیده شده و به همین دلیل معاون ورزشی استقلال نتوانست تیم را در سفر به قطر همراهی کند!

این اتفاق عجیب و دزدیده شدن پاسپورت معاون ورزشی باشگاه استقلال از آن دست اتفاقات عجیبی است که فقط در فوتبال ایران شاهد آن هستیم.

منبع: فرارو

به "پاسپورت یک استقلالی را دزدیدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسپورت یک استقلالی را دزدیدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید