4 موبایل ساده مخصوص بچه ها و سالمندان با قابلیت هشدار درد

به گزارش وبلاگ بانیما به نقل از میک یوز آو، سری موبایل های ساده پاناسونیک در سال 2019 میلادی برای بچه ها و سالمندان مناسب است که خواهان دستگاه هایی ساده تر هستند. جالبترین ویژگی این موبایل جدید سیستم هشدار درد است که برای نجات جان افراد مناسب است.

4 موبایل ساده مخصوص بچه ها و سالمندان با قابلیت هشدار درد

موبایل های ساده پاناسونیک در سه نوع عرضه می شدند که عبارتند از تلفن هایی معمولی با نام کندی با(Candy bar) و تاشو و نوع دیگری از موبایل تاشو با نام پوسته صدفی (Clam Shell) است که تفاوت آن در لولای بیرون زده اش بود. ویژگی مهم این دستگاه ها عمر شارژ آنها است که چند هفته طول می کشد. همچنین آنها ارزان هستند و حریم خصوصی فرد را به خطر نمی اندازند.

سری موبایل های ساده پاناسونیک در 2019 میلادی شامل چهار مدل است. این مدل ها عبارتند از مدل پوسته صدفی TU456، مدل تاشو پوسته صدفی TU466 (تفاوت آن با مدل قبلی در مجهزبودن به تراشه GPS و پایه نگه دارنده هنگام شارژ است)، مدل معمولی TU110 و مدل TU150، برادر بزرگ تر مدل TU110.

مدل های TU456 و TU466 موبایل های ساده و صدفی شکل هستند. این موبایل ها دارای ویژگی های اصلی مورد نیاز سالمندان هستند. دکمه های موبایل TU456 راحت فشرده می شوند. نمایشگر ال سی دی آن بزرگ است و زیر نور مستقیم آفتاب و شرایط دیگر کاملا درخشان است بنابراین برای افرادی با اختلال بینایی بسیار مناسب است.

این موبایل دارای یک دکمه SOS برای درخواست کمک و تماس های اضطراری است که پشت دستگاه نصب شده است. با فشار و نگهداشتن این دکمه پیامکی ارسال می شود. این سیستم به سرعت تماس هایی را با پنچ مخاطب از پیش تعریف شده برقرار می کند. این پنج مخاطب ممکن است از اعضای خانواده یا از دوستان صاحب گوشی باشند.

در دستگاه های TU456 و TU466 چنانچه اولین مخاطب در فهرست 5تایی پاسخ نداد دستگاه به طور اتوماتیک و چرخشی با شماره های تلفن فهرست تماس می گیرد تا یکی از آنها پاسخ دهد.اگر هیچ یک از مخاطبان پاسخ گو نباشند، دستگاه پیامکی را به صورت اتوماتیک به این افراد ارسال می کند. پیامک هشدار در TU466 همراه موقعیت مکانی ارسال می شود.

موبایل TU456 و TU466 دارای عمر شارژ دو هفته ای و قابلیت ارسال پیامک و ساختاری تاشو هستند همچنین این دو گوشی هنگام بسته شدن، نشانگرهای وضعیتی برای باتری و تماس و پیامک را نشان می دهند.

علاوه بر این موارد موبایل TU466 همراه یک پایه مخصوص شارژ عرضه می شود که به کاربر اجازه می دهد بدون اتصال به کابل برق، دستگاه را شارژ کند.

مدل های TU110 و TU150 موبایل های بسیار ساده ای هستند. آنها بادوام و سبک هستند. همچنین عمر شارژ آنها نیز طولانی است. این دو دستگاه از ویژگی های نیمه هوشمند مانند ایمیل را پشتیبانی نمی کنند. آنها فقط به دلیل قابلیت بالای تحمل و سهولت استفاده طراحی شده اند.

همانطور که از نام این دو دستگاه برمی آید TU110 باریکتر و برای بچه ها مناسب تر است. موبایل TU150 کلیدهای بیشتری دارد و کمی بزرگتر است و برای افراد مبتلا به اختلالات بینایی مانند سالمندان مناسب است.

این دو دستگاه هم مانند TU456 و TU466 مجهز به دکمه پیام اضطراری هستند.

این 4 مدل در کشورهای اروپای شرقی مانند روسیه آماده فروش هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "4 موبایل ساده مخصوص بچه ها و سالمندان با قابلیت هشدار درد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 موبایل ساده مخصوص بچه ها و سالمندان با قابلیت هشدار درد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید