آمار قربانیان کرونا در آمریکا از 10 هزار تن فراتر رفت

به گزارش وبلاگ بانیما، فرماندار ایالت نیویورک ضمن اعلام آمار جدید جانباختگان کرونا که از 10 هزار تن عبور کرد، گفت که این ایالت شرایط حاد را از سر گذرانده است.

آمار قربانیان کرونا در آمریکا از 10 هزار تن فراتر رفت

شبکه خبری سی ان ان گزارش داد اندرو کومو فرماندار ایالت نیویورک آمریکا بیان کرد ظرف 24 ساعت گذشته 671 نفر در این ایالت بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته اند و آمار مرگ ومیر ناشی از این ویروس به 10 هزار و 56 نفر رسیده است.

فرماندار نیویورک گفت که این ایالت اوج شرایط حاد را از سر گذارنده و در صورتی که مردم برای ماندن در خانه و انجام اقدامات احتیاطی همکاری نمایند، شرایط این ایالت به سوی بهتر شدن پیش می رود.

وی تاکید نمود که منحنی شمار افراد بستری شده به دلیل ابتلا کرونا در ایالت نیویورک همچنان در حال افقی شدن است، اما با این حال، روزانه حدود 2 هزار نفر به بیمارستان ها مراجعه می نمایند.

ایالت نیویورک بدترین شرایط را در میان ایالت های آمریکا دارد به شکلی که تقریبا یک سوم همه موارد ابتلا و نزدیک به نیمی از مرگ ومیر ناشی از کرونا در کل آمریکا را به خود اختصاص داده است.

تا به امروز 577 هزار و 729 نفر در سراسر آمریکا به کرونا مبتلا شده اند که 195 هزار و 31 مورد مربوط به نیویورک است.

همچنین، 23 هزار و 115 نفر در کل آمریکا به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند که از این تعداد، 10 هزار و56 مورد مربوط به ایالت نیویورک است.،ایرنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین

به "آمار قربانیان کرونا در آمریکا از 10 هزار تن فراتر رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار قربانیان کرونا در آمریکا از 10 هزار تن فراتر رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید