اصفهان، مهابادی: به شگفتی سازی مقابل سپاهان فکر نمی کنم، برای دفاع کردن وارد زمین نمی شویم

به گزارش وبلاگ بانیما، داوود مهابادی از حریف فردای شهرداری ماهشهر به عنوان تیمی خوب و مدعی یاد و تأکید کرد که تیمش در این مسابقه رو به بازی تدافعی نخواهد آورد.

اصفهان، مهابادی: به شگفتی سازی مقابل سپاهان فکر نمی کنم، برای دفاع کردن وارد زمین نمی شویم

به گزارش وبلاگ بانیما از اصفهان، داوود مهابادی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: از اینکه در شهر اصفهان هستم، خوشحالم. ما فردا با تیمی بازی داریم که فوتبال خودم را در آنجا آغاز کردم و برایم نوستالژی دارد. سپاهان همیشه تیم خوبی بوده و مدعی قهرمانی است.

وی اضافه نمود: سپاهان تیم مهره ای است و مربی خوبی به نام قلعه نویی دارد. بازی فردا دو جنبه دارد، اول اینکه می تواند تجربه خوبی برای ما باشد و دوم اینکه می توانیم توانایی های مان را مقابل تیم سپاهان به نمایش بگذاریم. با وجود اینکه در لیگ دسته اول نتایج خوبی نگرفتیم، اما تیم خوبی داریم. فردا نمایشگر بازی خوبی خواهیم بود و این موضوع را شاهد خواهید بود. روی کاغذ شانس سپاهان بیشتر از ماست، اما کوشش می کنیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر در پاسخ به این پرسش که چقدر شانس دارند در جام حذفی شگفتی ساز شوند، صریح کرد: نفراتی که سپاهان دارد، بهتر و باتجربه تر از تیم ما هستند. ما فردا برای دفاع کردن وارد زمین نمی شویم. قصد داریم نمایشی داشته باشیم که مردم از دیدن بازی بازی لذت ببرند.

از پیروزی ناامید نیستیم و به اصفهان نیامده ایم که ببازیم، مهابادی با بیان این جمله ادامه داد: هر تیمی از فرصت هایش استفاده کند، برنده می گردد. سپاهان را دیده ایم و بچه های ما نسبت به این تیم شناخت کافی دارند. اینکه شگفتی اتفاق بیفتد، به آن فکر نمی کنم و بیشتر به کیفیت بازی خودمان توجه می کنم.

وی در رابطه با قرعه کشی هر مرحله از جام حذفی گفت: جام حذفی، جام شانس هاست، چرا که یک تیم لیگ دسته دومی در دو مرحله به دو تیم استانی خورده است، از یک طرف هم شاهد هستیم دو تیم لیگ برتری با هم مسابقه دارند. سخت ترین قرعه هم برای ما بوده که به سپاهان قوی خورده ایم. طرح فعلی جام حذفی، طرح بهتر و جذاب تری است، اما شانس هم در آن دخیل است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصفهان، مهابادی: به شگفتی سازی مقابل سپاهان فکر نمی کنم، برای دفاع کردن وارد زمین نمی شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، مهابادی: به شگفتی سازی مقابل سپاهان فکر نمی کنم، برای دفاع کردن وارد زمین نمی شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید