جابجایی بیش از 4 میلیون و 935 هزار تن کالا از بندر شهید رجایی

به گزارش وبلاگ بانیما، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: طی هشت ماهه امسال، 4 میلیون و 935 هزار و 953 تن انواع کالا از پایانه های ریلی بندر شهید رجایی به سراسر کشور حمل شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل،49 درصد افزایش داشته است.

جابجایی بیش از 4 میلیون و 935 هزار تن کالا از بندر شهید رجایی

به گزارش وبلاگ بانیما، آقای علیرضا محمدی کرجی ران افزود: طی هشت ماهه امسال، 4 میلیون و 935 هزارو 953 تن انواع کالا به وسیله 88 هزار و 298واگن به اقصی نقاط کشور ارسال شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل،49 درصد افزایش را نشان می دهد.

وی شرح داد: طی این مدت 292 هزار و 512 تن انواع کالای اساسی به وسیله شبکه ریلی از مبدا بندر شهید رجایی به سراسر کشور حمل شده است.

مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، عمده کالا های اساسی را شامل گندم، روغن خوراکی، جو و ذرت گفت و گفت: این مقدار کالا به وسیله 4 هزار و 270 واگن به استان های مقصد حمل شده است.

محمدی کرجی ران با بیان اینکه سهم محموله های تجاری جابجا شده در بخش فعالیت های حمل و نقل ریلی به وسیله این بندر 49 درصد افزایش یافته است، افزود: بندر شهید رجایی به دلیل واقع شدن در کریدور شمال -جنوب یکی از نقاط محوری و مسیری مطمئن برای ترانزیت کالا به وسیله ناوگان ریلی به کشور های همسایه قلمداد می شود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "جابجایی بیش از 4 میلیون و 935 هزار تن کالا از بندر شهید رجایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابجایی بیش از 4 میلیون و 935 هزار تن کالا از بندر شهید رجایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید