صادق خان: ترامپ، کودکی در کاخ سفید است

به گزارش وبلاگ بانیما، شهردار شهر لندن در یک گردهمایی با تمسخر دونالد ترامپ، از او با لفظ کودکی در کاخ سفید با قد 6 پا و سه اینچ یاد کرد.

صادق خان: ترامپ، کودکی در کاخ سفید است

صادق خان، شهردار شهر لندن در یک سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و عادتش به استفاده از شبکه اجتماعی توئیتر را مورد تمسخر قرار داد.

این سیاستمدار انگلیسی مشغول سخنرانی در مراسمی با حضور گروهی از معلمان انگلیسی در سنترال هال واقع در وستمینستر بود که درباره خاموش بودن تلفن همراهش شوخی کرد.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، شهردار شهر لندن در ادامه این شوخی رو به جمعیت نموده و گفت: در بین کسانی که هنوز تلفن همراهشان روشن است، لطفا اگر یک شخصی آغاز به توئیت فرستادن درباره من کرد - در واقع کودکی با قد 6 پا و سه اینچ (191 سانتی متر) در کاخ سفید - لطف می کنید موضوع را به من اطلاع دهید؟

پس از آن که صادق خان این گونه ترامپ را به تمسخر گرفت، مخاطبین در سالن گردهمایی به خنده و تشویق پرداختند.

صادق خان و دونالد ترامپ مدتهاست که با یکدیگر جدال لفظی دارند و این جدال آنها بعد از سفر رسمی چند هفته پیش ترامپ به انگلیس تشدید شد.

صادق خان اخیرا در مطلبی به قلم خودش که کمی قبل از ورود ترامپ به انگلیس انتشار یافت، گفت که انگلیس با رقم زدن این سفر خودش را در سمت اشتباه تاریخ قرار می دهد.

صادق خان در این مطلب که در روزنامه گاردین به چاپ رسید نوشته بود: در سالهای آینده به گمان من ما زمانی که نگاهی به گذشته بیندازیم نسبت به این سفر رسمی پشیمانی عمیقی پیدا خواهیم کرد و قبول خواهیم کرد که خودمان را در سمت اشتباه تاریخ قرار دادیم.

صادق خان همچنین چندی بعد در اظهاراتی ترامپ را الگوی جنبشهای راست افراطی و نژادپرستان در سراسر دنیا خواند.

منبع: ایران آنلاین

به "صادق خان: ترامپ، کودکی در کاخ سفید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادق خان: ترامپ، کودکی در کاخ سفید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید