موتورسیکلت پرنده 2019 به بازار می آید

به گزارش وبلاگ بانیما به نقل از نیواطلس، شرکت روسی Hoversurf به تازگی اعلام نموده مشغول فراوری موتورسیکلت های پرنده(هاوربایک) خود است و مشتریان می توانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. این هاوربایک در 2019 میلادی عرضه می گردد.

موتورسیکلت پرنده 2019 به بازار می آید

شرکت مذکور، نمونه اولیه خود را به سرعت یک هواپیما تجاری تبدیل و اعلام نمود آن را به پلیس دبی خواهد فروخت. در این اواخر نیز موتورسیکلت پرنده مذکور گواهینامه سازمان هوایی فدرال در آمریکا را دریافت نموده و اکنون جزو وسایل نقلیه قانونی سبک به حساب می آید.

طبقه بندی موتورسیکلت پرنده به عنوان یک وسیله نقلیه منجر به تغییراتی اندک در طراحی های آن شد تا در دسته بندی ملزومات قانونی جای بگیرد. به این ترتیب راننده برای کنترل این وسیله نقلیه نیازی به گواهینامه خلبانی ندارد.

بدنه فیبرکربنی این وسیله نقلیه سبب شده وزن آن کاهش یافته و به 114 کیلوگرم برسد. همچنین حداکثر سرعت آن 96 کیلومتر برساعت اعلام شده است. هر دو این شاخص ها کمتر از حد مشخص شده قوانین فدرال هستند.

یکی دیگر از تغییرات این موتورسیکلت، استفاده از باتری هیبریدی لیتیوم- منگنز-نیکل است بنابراین موتورسیکلت پرنده می تواند با توجه به وضعیت آب وهوا و وزن خلبان بین 10 تا 25 دقیقه پرواز کند. علاوه برآن یک وضعیت کنترل ازراه دور برای موتورسیکلت تعریفه که وسیله نقلیه با یاری آن 40 دقیقه پرواز می نماید.

در حال حاضر مشتریان می توانند با پرداخت 10 هزار دلار ودیعه این موتورسیکلت پرنده را سفارش دهند. قیمت کامل آن 150 هزار دلار است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "موتورسیکلت پرنده 2019 به بازار می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موتورسیکلت پرنده 2019 به بازار می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید