نمایشگاه شهر گردشگر فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران است

به گزارش وبلاگ بانیما، رئیس کمیسیون ایران در اتاق بازرگانی و صنعتی مسکو گفت: نمایشگاه شهر گردشگر یک ایده بسیار سودمند و عالی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران به سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

نمایشگاه شهر گردشگر فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران است

رجب صفروف رئیس کمیسیون ایران در اتاق بازرگانی و صنعتی مسکو امروز سه شنبه 6 شهریور 97 در سومین روز از نمایشگاه شهر گردشگر پس از بازدید از غرفه های این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ بانیما اضافه نمود: برگزاری این نمایشگاه فکر بسیار هوشمندانه، سودمند و قابل تقدیر است.

او ادامه داد: این نمایشگاه بسیار بِروز و زیباست و می تواند سهم بسیار زیادی در معرفی ایران و ظرفیت های سرمایه گذاری این کشور به سرمایه گذاران داخلی و خارجی داشته باشد.

رئیس کمیسیون ایران در اتاق بازرگانی و صنعتی مسکو افزود: با توجه به اینکه دوره اول این نمایشگاه در حال برگزاری است، مسئولان نمایشگاه باید در دوره ها بعدی با اطلاع رسانی بهتر و قوی تر، شرکت های فعال حوزه گردشگری خارجی را نیز آگاه نمایند تا در این رویداد بزرگ شرکت داشته باشند.

او توضیح داد: ایران زیرساخت های اصلی و ظرفیت های گردشگری بسیار زیادی دارد که باید آنها را معرفی کند تا سرمایه گذاران علاقه مند به این حوزه امکان مطالعه و انتخاب پروژه های مورد نظر خود برای سرمایه گذاری را داشته باشند.

صفروف اضافه نمود: شرکت های فعال گردشگری روسیه نیز علاقه مند به حضور در بازار گردشگری ایران هستند و این امیدواری وجود دارد که این شرکت ها سال آینده در نمایشگاه شهر گردشگر ایران حضور داشته باشند.

منبع: میراث آریا

به "نمایشگاه شهر گردشگر فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه شهر گردشگر فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید