همایشها و نمایشگاه ها

نگاهی به اولین گوشی 5G ال جی

شرکت ال جی در جهت حضوری فعال و پرقدرت در بازار تفن های همراه هوشمند در دنیا، تصمیم دارد به زودی گوش مجهز به فناوری 5G را معرفی کند.

24 خرداد 1398

105 پروژه درشهرستان خمین افتتاح یا کلنگ زنی شد، ایجاد 500فرصت شغلی

به گزارش خبرنگاران، سید علی آقازاده عصر آدینه در شهرستان خمین در جمع خبرنگاران گفت: در اولین روز از دهه فجر طبق سنوات گذشته شورای اداری استان به صورت مشترک با شورای اداری شهرستان خمین در زادگاه امام راحل(ره) برگزار گردید.

16 خرداد 1398

دستگاه ها و نهادها خواهان پژوهش از مراکز آموزشی باشند

به گزارش خبرنگاران، احمد محقر بعدازظهر سه شنبه در هفتمین کنگره مشترک سیستم های فازی و هوشمند ایران که در دانشگاه بجنورد برگزار گردید، اظهار کرد: دستگاه های اجرایی پژوهش های مورد احتیاج خود را به مراکز آموزش عالی منتقل نمایند تا تقاضای آنان را مورد آنالیز...

15 خرداد 1398

عارف: اگر مصمم باشیم تحریم ها اثری نخواهد داشت

رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: ما در دهه پنجم انقلاب هستیم و هنوز بسیاری از مردم در تامین مایحتاج خود مانده اند و برخلاف نگاهی که امام با آن انقلاب را راهنمایی کرد و در جنگ، جنگیدیم، نتوانستیم به حداقل هایی که فکر می کردیم زودتر باید به آن دست یابیم، برسیم.

6 خرداد 1398

اطلس خاک های شیراز رونمایی شد

همایش بزرگداشت روز جهانی خاک در شیراز برگزار و از اطلس خاک های این کلانشهر رونمایی شد.

9 اردیبهشت 1398

ابراز امیدواری دولت مسکو بر برگزاری هفته فرهنگی روسیه در ایران درسال آینده

یک مقام عالی رتبه روسیه ابراز امیدواری کرد که سال آینده، هفته فرهنگی روسیه در تهران و یکی دیگر از شهرهای بزرگ ایران برپا گردد.

16 فروردین 1398

سی ان ان از ترامپ شکایت می نماید

در پی ابطال کارت خبرنگاری یکی از خبرنگاران شبکه خبری سی ان ان که اخیرا با دونالد ترامپ جدال لفظی داشت، این شبکه آمریکایی احتمالا از کاخ سفید شکایت خواهد نمود.

11 فروردین 1398

سپاهان حریف سرسختی است، تیم ملی ایران قهرمان آسیا خواهد شد

به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار استقلال تهران با سپاهان اصفهان در سالن کنفرانس سازمان لیگ گفت: خوشحالم که به کنفرانس خبری برگشتم دلم برای خبرنگاران تنگ شده بود، در دیدار قبل آقای طاهری جای من آمدند و صحبت کردند. در مورد اینکه...

13 اسفند 1397

حفظ برجام به نفع صلح و ثبات خاورمیانه است، چین مخالف تحریم های یک جانبه آمریکا است

سفیر جمهوری خلق چین در ایران با اشاره به افزایش حجم روابط تجاری دو کشور، گفت: در زمینه تجارت، چین صندلی بزرگترین شریک تجاری ایران را حفظ نموده است.

8 آبان 1397

مازندران آماده گسترش همکاری با ولگاگراد است

به گزارش خبرنگاران، حسن خیریان پور بعدازظهر سه شنبه در بازدید استاندار ولگاگراد روسیه و هیئت همراه از بندرامیرآباد اضافه نمود: حضور هیئت اقتصادی ولگاگراد روسیه بیانگر فصل جدیدی از تبادلات اقتصادی است که امیدواریم فصل نوینی از گسترش مبادلات تجاری و...

14 مهر 1397

بروز جنبه های روانی اکسپرسیونیسم

معصومه ملایی کیوریتور نمایشگاه گروهی خود در ادراکی دیگر درباره این نمایشگاه که تا 31 مرداد در گالری سایه ادامه دارد به خبرنگاران گفت: آثار نقاشی، مجسمه و چیدمان هنرمندان در این نمایشگاه با موضوع خود و درون انسان ارتباط دارند و قرار است صفحه ای باشند که...

7 شهریور 1397