همه ال کلاسیکوهای به تعویق افتاده و نتایج آنها

به گزارش وبلاگ بانیما، بارسلونا در ال کلاسیکوهای معوقه نسبت به رئال مادرید برتری داشته است.

همه ال کلاسیکوهای به تعویق افتاده و نتایج آنها

به گزارش وبلاگ بانیما و به نقل از آس، دیدار بارسلونا و رئال مادرید امروز (جمعه) با اعلام کمیته برگزاری بازی های فوتبال اسپانیا به دلیل شرایط ناآرام کاتالونیا به تعویق افتاد. ال کلاسیکو قرار بود چهارم آبان برگزار گردد. تاریخ جدید دوشنبه اعلام می گردد. به احتمال فراوان دو تیم شانزدهم آذر به مصاف هم می روند.

در تاریخ تنها چهار بار ال کلاسیکو به تعویق افتاده است. آخرین بار به فصل 90-1989 برمی گردد که مادرید توانست برای نخستین بار به پیروزی دست یابد. در مجموع بارسا با کسب دو پیروزی و یک تساوی وضعیت بهتری در ال کلاسیکو های معوقه دارد.

1928-29

گل ساستره در دقیقه 83 نتیجه را به نفع بارسلونا کرد. این پیروزی شرایط تیم میزبان را بهتر کرد و توانست از رتبه پنجم به جایگاه بالاتری صعود کند. این دیدار نخستین ال کلاسیکو بود که به تعویق افتاد.

1967-68

30 سال بعد سفیدپوشان و آبی اناری ها دوباره در یک بازی معوقه برابر هم قرار گرفتند که برنده نداشت. مادرید به عنوان میزبان به لطف گل خنتو در دقیقه 65 یک بر صفر پیش افتاد. سفیدپوشان با گذشت زمان تمرکز خود را از دست دادند و 10 دقیقه مانده به سرانجام، سالدوا گل مساوی را به ثمر رساند.

1971-72

مادرید هنوز نتوانسته بود در یک بازی معوقه بارسا را شکست دهد. این اتفاق در فصل 72-1971 هم رخ نداد. در دیداری که آبی اناری ها در نوکمپ حکمرانی می کردند آسنسی با گلش مادرید میگل مونیوس را شکست داد.

1989-90

با وجود این که آمار در گذشته رجحان آبی اناری ها را نشان می داد در آخرین بازی معوقه، مادرید پیروز شد. سفیدپوشان با گل های میچل، بوتراگنیو و اوگو سانچس پیروز شدند. دبل خولیو سالیناس برای بارسا بی فایده بود و مانع شکست این تیم نشد. این دیدار با پیروزی 3 بر 2 مادرید به سرانجام رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "همه ال کلاسیکوهای به تعویق افتاده و نتایج آنها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه ال کلاسیکوهای به تعویق افتاده و نتایج آنها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید