ارتقای آموزش تخصصی و تربیتی از افتخارات ارتش است

به گزارش وبلاگ بانیما، معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: آموزش های تخصصی و تربیتی نیروهای آجا در مراکز آموزشی ارتش ارتقاء یافته است.

ارتقای آموزش تخصصی و تربیتی از افتخارات ارتش است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری وبلاگ بانیما، امیر دریادار حبیب الله سیاری در همایش آموزشی تربیتی فرماندهان مراکز آموزشی تخصصی آجا در اصفهان گفت: امروز نقش و آثار ارزنده این آموزش ها در رزم و پاسداری از مرزها بیش از گذشته دیده می گردد و این افتخار بیانگر کارآزمودگی فرماندهان و مربیان مراکز آموزشی است.

معاون هماهنگ کننده ارتش اضافه نمود: بسیاری از آموزش ها پیش از انقلاب در خارج از کشور برگزار می شد و امروز افتخار ارتش جمهوری اسلامی ایران بر این است که در زمینه آموزش های تخصصی و تربیتی به کارشناسان کشورهای خارجی وابسته نیست و تمام این آموزش ها با بهره گیری از تخصص کارشناسان داخلی و فرماندهان ارتش همچنین استفاده از تجربیات 8 سال دفاع مقدس در داخل برگزار می گردد.

در این همایش، جمعی از فرماندهان مراکز آموزشی تخصصی ارتش تجلیل شدند.

مرکز توپخانه و موشک های سپهبد شهید صیاد شیرازی در اصفهان هم در این همایش رتبه نخست آموزش های تربیتی تخصصی مراکز آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران را کسب کرد.

در این همایش، امیر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر شیخ معاون تربیت و آموزش آجا، امیر تقی خانی معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش و دیگر فرماندهان و مسئولین حضور داشتند.

4079/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "ارتقای آموزش تخصصی و تربیتی از افتخارات ارتش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای آموزش تخصصی و تربیتی از افتخارات ارتش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید