اخبار سیاسی

تعاونی ها یارانه سود تسهیلات می گیرند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیش بینی پرداخت یارانه سود تسهیلات اعطایی به تعاونی ها اطلاع داد .

20 خرداد 1398

سعید نمکی به عنوان وزیر بهداشت معرفی گردید

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از معرفی سعید نمکی به عنوان وزیر بهداشت اطلاع داد.

14 خرداد 1398

عارف: اگر مصمم باشیم تحریم ها اثری نخواهد داشت

رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: ما در دهه پنجم انقلاب هستیم و هنوز بسیاری از مردم در تامین مایحتاج خود مانده اند و برخلاف نگاهی که امام با آن انقلاب را راهنمایی کرد و در جنگ، جنگیدیم، نتوانستیم به حداقل هایی که فکر می کردیم زودتر باید به آن دست یابیم، برسیم.

6 خرداد 1398

آنالیز علل مرگ و میر مادران باردار، بازنگری در بسته خدمات بهداشت

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: در راستای ارتقای خدمات بهداشتی، بازنگری بسته های خدمتی از اولویت های معاونت بهداشت است که کوشش می گردد در قالب برنامه های مختلف به آن دسترسی پیدا کنیم.

4 خرداد 1398

محمد رحمانیان: امنیتی شدن تئاتر، فضای کار را سخت می نماید

محمد رحمانیان با انتقاد از اینکه امنیتی شدن تئاتر فضای کار را سخت می نماید، گفت: همه باید کوشش کنیم تا تئاتر در این مملکت زنده نگه داشته گردد چرا که هنری با سابقه در ایران است.

31 اردیبهشت 1398

انقلاب دین را به بطن جامعه برد، اندیشه امام بزرگترین تحول اجتماعی

به گزارش خبرنگاران، نیره قوی عصر پنجشنبه در دیدار با مبلغین دینی استان اردبیل توضیح داد: انقلاب اسلامی بدون تکیه و استمداد از قدرت های اهرمینی غرب و شرق به پیروزی دست یافته تا با برخورداری از روحیه ایثار و بصیرت لازم تمامی معادلات جهانی را برهم زند.

24 اردیبهشت 1398

نوبخت بودجه 98 را در فراکسیون مستقلان تشریح می نماید

مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به دستور کار فراکسیون متبوع خود، گفت: محمدباقر نوبخت فردا (یکشنبه 25 آذر) در فراکسیون مستقلان ولایی حضور می یابد.

19 اردیبهشت 1398

احتمال تغییر سیاست های مهاجرتی آلمان با انتخاب رهبر جدید

ایرنا نوشت: آنه گرت کرامپ کارن باور رهبر جدید حزب دمکرات مسیحی آلمان روز یکشنبه با اشاره به طرح تغییر سیاست های مهاجرتی این حزب تا قبل از انتخابات سال آینده در اروپا، احتمال داد که ممکن است از رویکرد لیبرال آنگلا مرکل صدراعظم این کشورعدول کند.

15 اردیبهشت 1398

دونالد ترامپ حریم خصوصی را نقض می نماید؟ ، سیستم های تشخیص چهره کاخ سفید را تسخیر می نمایند

بر اساس برخی اسناد دولتی افشا شده مرتبط با کاخ سفید، به نظر می رسد به زودی کل محوطه کاخ سفید و اطراف آن با سیستم های فناوری تشخیص چهره تجهیز می گردد.

11 اردیبهشت 1398

قانونی که اراضی کشاورزی را کوچک و کوچکتر می نماید

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساوه گفت: قانون ارث بیشترین آسیب را به بخش کشاورزی این شهرستان وارد می نماید.

7 اردیبهشت 1398

ایجاد کانال ارتباط مالی، موضوعی فراتر از ایران است، مستقل بودن خود از آمریکا را نشان دادیم

معاون سفیر و وزیر مختار سفارت آلمان در جمهوری اسلامی ایران گفت: برای اینکه مستقل بودن خود از آمریکا را نشان دهیم، اروپا بر روی ایجاد کانال ارتباط مالی با ایران متمرکز شده است تا آمریکا نتواند در آن خللی ایجاد کند.

21 فروردین 1398

ابراز امیدواری دولت مسکو بر برگزاری هفته فرهنگی روسیه در ایران درسال آینده

یک مقام عالی رتبه روسیه ابراز امیدواری کرد که سال آینده، هفته فرهنگی روسیه در تهران و یکی دیگر از شهرهای بزرگ ایران برپا گردد.

16 فروردین 1398

آیا شهردار تهران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان مستثنی می گردد؟

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به روال مجلس برای آنالیز طرح های عادی گفت که در صورت درخواست نمایندگان و تصویب مجلس برای آنالیز اولویت دار مستثنی کردن شهردار تهران از قانون منع بکارگیری بازنشستگان این احتمال وجود دارد که تا پیش از خاتمه...

25 اسفند 1397

پیش بینی وضعیت بازار نفت ایران با آغاز تحریم ها

یک کارشناس ارشد حوزه انرژی درمورد وضعیت نفت ایران بعد از تحریم های نفتی جدید آمریکا اظهار کرد: در شروع تحریم های نفتی، ایران با کاهش صادرات روبرو خواهد شد، اما این شرایط پایدار نخواهد بود.

15 بهمن 1397

توقف کشت برنج در استان های غیرشمالی طی سه تا پنج سال آینده

به گزارش خبرنگاران، فرامک عزیزکریمی، مدیرکل غلات و محصولات اساسی در حاشیه مراسم ششمین گردهمایی سراسری محصولات زراعی (شروع سال زراعی 98-97) در جمع خبرنگاران اظهارداشت: سیاست وزارت جهاد کشاورزی محدود کردن کشت برنج به دو استان مازندران و گیلان است.

17 آذر 1397

کاهش قیمت آلومینیوم در بورس کالا، قیمت ها پایین تر می آید

دبیر سندیکای صنایع آلومینیوم از کاهش 3000 تومانی قیمت هر کیلوگرم آلومینیوم در پی باز شدن سقف رقابت قیمت در بورس کالا اطلاع داد و گفت: انتظار می رود قیمت ها پایین تر نیز بیاید.

13 آذر 1397

نشست کنوانسیون خزر؛ گسترش همکاریهای خزری برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه، دوشنبه (12 شهریور) نشست تخصصی را تحت عنوان کنوانسیون خزر: گسترش همکاریهای خزری، برگزار می نماید.

9 آبان 1397

حفظ برجام به نفع صلح و ثبات خاورمیانه است، چین مخالف تحریم های یک جانبه آمریکا است

سفیر جمهوری خلق چین در ایران با اشاره به افزایش حجم روابط تجاری دو کشور، گفت: در زمینه تجارت، چین صندلی بزرگترین شریک تجاری ایران را حفظ نموده است.

8 آبان 1397

78 واحد صنعتی در گرمسار و آرادان وام رونق فراوری دریافت کردند

علی مقصود لو در گفت وگو با خبرنگاران، ضمن تشریح عملکرد صنعت، معدن و تجارت گرمسار طی یک سال گذشته، تأکید کرد: تسهیلات رونق فراوری در دو بخش سرمایه ثابت و سرمایه در گردش به واحدهای صنعتی این شهرستان پرداخت گردیده که خوشبختانه توانسته سهم خوبی در اشتغال...

25 مهر 1397

تاکید معاون استاندار آذربایجان شرقی بر معرفی گسترده ظرفیت های بوم گردی روستایی و عشایری

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم معرفی گسترده ظرفیت های بوم گردی روستایی و عشایری استان تاکید نمود.

26 شهریور 1397
تعداد: (23)