سیل پل شهر اسالم را تخریب کرد

به گزارش وبلاگ بانیما، فرماندار شهرستان تالش گفت: سیل امروز، پایه های پل اصلی شهر اسالم را تخریب کرده است.

سیل پل شهر اسالم را تخریب کرد

سیدعیسی مهدوی در گفت و گو با وبلاگ بانیما، اظهار کرد: بارش های شدید 24 ساعت گذشته، خسارت هایی را به راه های روستایی، پل ها، باغات، تأسیسات آب، برق و گاز برخی مناطق شهرستان تالش وارد کرده است.

وی اضافه کرد: سیلاب پایه وسط پل بزرگ و اصلی شهر اسالم را تخریب کرده است و در حال حاضر عرشه های آن در خطر تخریب قرار دارند.

وی با تشریح وضعیت موجود و بازگشت آرامش به برخی مناطق شهرستان، ادامه داد: کلیه رفت و آمدها از روی این پل ممنوع و رانندگان برای تردد در دو سوی شهر از جاده کمربندی استفاده می کنند.

فرماندار تالش با بیان اینکه هم اکنون حجم سیلاب فروکش کرده است، گفت: مسئله ای برای تردد خودروهای بین شهری وجود ندارد، ولی اهالی شهر اسالم نیز برای تردد با مشکل روبرو هستند.

وی با تأکید بر اینکه دستگاه های اجرایی در مدیریت و خدمات رسانی بهتر به شهروندان هماهنگی های لازم را داشته باشند، گفت: در مدیریت بحران پیشگیری از خسارت های بیشتر، بسیار مهم است.

وی در انتها اضافه کرد: میزان خسارت ناشی از سیلاب اخیر برآورد نشده است و در حال حاضر کارشناسان در حال بررسی میدانی و جمع بندی هستند.

به گزارش وبلاگ بانیما، بارش های اخیر نیز سبب طغیان رودخانه های بندر مرزی آستارا و رانش زمین در روستای باش محله بخش لوندویل از توابع این شهرستان نیز شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سیل پل شهر اسالم را تخریب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیل پل شهر اسالم را تخریب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید