اخبار صنعت

سینا مریدی، محبوب برانکو و مغضوب قطبی

از وقتی فولاد با جدایی سینا مریدی و حضور او در پرسپولیس مخالفت نموده، این هافبک را هرگز در ترکیب تیم قطبی ندیده ایم. انگار که مریدی مصدوم است اما اگر هم آماده باشد، فعلا جایی در تفکرات قطبی ندارد.

26 خرداد 1398

105 پروژه درشهرستان خمین افتتاح یا کلنگ زنی شد، ایجاد 500فرصت شغلی

به گزارش خبرنگاران، سید علی آقازاده عصر آدینه در شهرستان خمین در جمع خبرنگاران گفت: در اولین روز از دهه فجر طبق سنوات گذشته شورای اداری استان به صورت مشترک با شورای اداری شهرستان خمین در زادگاه امام راحل(ره) برگزار گردید.

16 خرداد 1398

دستگاه ها و نهادها خواهان پژوهش از مراکز آموزشی باشند

به گزارش خبرنگاران، احمد محقر بعدازظهر سه شنبه در هفتمین کنگره مشترک سیستم های فازی و هوشمند ایران که در دانشگاه بجنورد برگزار گردید، اظهار کرد: دستگاه های اجرایی پژوهش های مورد احتیاج خود را به مراکز آموزش عالی منتقل نمایند تا تقاضای آنان را مورد آنالیز...

15 خرداد 1398

کمبود محسوس فضای آموزشی در مسکن مهر سمنان

مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان از کمبود محسوس فضای آموزشی در سایت های مسکن مهر استان سمنان اطلاع داد و گفت: سایت های مسکن مهر این استان به 42 مدرسه 6 کلاسه جدید احتیاج دارند.

12 خرداد 1398

حاشیه نشینی و سکونت گاه های غیررسمی معضل اصلی مردم بومهن است

به گزارش خبرنگاران، امیرالله حقیقی پیش از ظهر دوشنبه در شورای اداری پردیس طی سخنانی گفت: پردیس شهر جدید و مهاجرپذیری است و چشم انداز جمعیتی آن در آینده بین 650 تا 700 هزارنفر است.

10 خرداد 1398

دربی جنوبی ها در آبادان

در مهمترین بازی هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال بانوان جمعه دربی جنوب بین نفت آبادان و حفاری اهواز برگزار می گردد. هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال بانوان جمعه با برگزاری 5 بازی پیگیری می گردد که در مهمترین دیدار و در دربی جنوبی ها، پالایش نفت آبادان مقابل...

27 اردیبهشت 1398

باکس آفیس 2018 به روایت اعداد و ارقام

باکس آفیس 2018 چقدر موفق بوده است؟ ورایتی برای معین این ماجرا چند شاخص در نظر گرفته است.

26 اردیبهشت 1398

بیش از 2 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد مشاغل صنعتی اختصاص داده شد

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت:این نهاد بیش از دو میلیارد تومان اعتبار را در قالب تسهیلات به مددجویان خود پرداخت نموده است.

19 اردیبهشت 1398

جلوگیری از فرسایش خاک با جنگلانه

کارشناس اداره جنگلداری و جنگل کاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان از برگزاری طرح ملی جنگلانه در استان اطلاع داد و گفت: طرح ملی جنگلانه با همدلی و مشارکت فعال سازمان های مردم نهاد محیط زیست و منابع طبیعی در استان همدان شروع شد.

19 اردیبهشت 1398

قانونی که اراضی کشاورزی را کوچک و کوچکتر می نماید

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساوه گفت: قانون ارث بیشترین آسیب را به بخش کشاورزی این شهرستان وارد می نماید.

7 اردیبهشت 1398

مصدومیت دو نفر بر اثر انفجار کپسول گاز در اصفهان

غفور راستین در گفت و گو با خبرنگاران گفت: یک مرد 23 ساله بر اثر مسمومیت با گاز منوکسید کربن مسموم و به بیمارستان امام حسین (ع) گلپایگان اعزام شد.

3 اردیبهشت 1398

ای اف سی بیرانوند را ندید

هنوز البته فرصت هست و بیرانوند که حالا پخته تر هم شده، می تواند از حالا برای توپ طلای سال 2019 خیز بردارد. راهش هم باز است: قهرمانی با تیم ملی در جام ملت های و قهرمانی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان.

22 فروردین 1398

حضور چشمگیر پیشکسوتان ورزش در بزرگداشت مرحوم پهلوان زندی

مراسم بزرگداشت پهلوان عباس زندی در اولین سالگرد درگذشت او برگزار گردید.

14 اسفند 1397

سپاهان حریف سرسختی است، تیم ملی ایران قهرمان آسیا خواهد شد

به گزارش خبرنگاران، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار استقلال تهران با سپاهان اصفهان در سالن کنفرانس سازمان لیگ گفت: خوشحالم که به کنفرانس خبری برگشتم دلم برای خبرنگاران تنگ شده بود، در دیدار قبل آقای طاهری جای من آمدند و صحبت کردند. در مورد اینکه...

13 اسفند 1397

مجلس با فوریت طرح کاهش عوارض خروج از کشور مرزنشینان موافقت کرد

به گزارش خبرنگاران، در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی آنالیز یک فوریت طرح اصلاح بند (ح) تبصره 11 قانون بودجه سال 97 در دستور کار صحن علنی مجلس نهاده شد.

26 بهمن 1397

پیش بینی وضعیت بازار نفت ایران با آغاز تحریم ها

یک کارشناس ارشد حوزه انرژی درمورد وضعیت نفت ایران بعد از تحریم های نفتی جدید آمریکا اظهار کرد: در شروع تحریم های نفتی، ایران با کاهش صادرات روبرو خواهد شد، اما این شرایط پایدار نخواهد بود.

15 بهمن 1397

پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی البرز روان گردیده است

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی نجفی بعدازظهر چهارشنبه در کارگروه تسهیل و برطرف موانع فراوری استان، اظهار کرد: رتبه نخست ستاد تسهیلات و برطرف موانع فراوری کشور سال گذشته به استان البرز اختصاص داشته است.

4 بهمن 1397

بازسازی ماجرای آبادان در مصاحبه ها!

به گزارش خبرنگاران ، امین جوکار مدیررسانه ای تیم نفت آبادان در پاسخ به صحبت های مدیر رسانه ای پیکان، می گوید:مدیر رسانه ای پیکان فضا را طوری ترسیم کردند که گویا یاری داور حماسه خلق نموده و بازی در یک فضای جنگی برگزار گردیده است و یاری داور را قهرمان این...

29 دی 1397

واکنش کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به سنگ پرانی در آبادان

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل حسن زاده درباره اتفاقات بازی صنعت نفت با پیکان و پرتاب سنگ به یاری داور مسابقه گفت: منتظر گزارش مقامات رسمی هستیم ولی از طریق رسانه ها آگاه گردیده ایم. از این اتفاق متاسفیم. اگرچه اجازه نداریم راجع به جزئیات این پرونده صحبت...

24 دی 1397

پرواز ویرجین آتلانتیک با سوخت زیست سازگار

شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک، هواپیماهای خود را با یاری یک سوخت دوستدار محیط زیست به پرواز درمی آورد.

15 دی 1397
تعداد: (31)