سینا مریدی، محبوب برانکو و مغضوب قطبی

به گزارش وبلاگ بانیما، از وقتی فولاد با جدایی سینا مریدی و حضور او در پرسپولیس مخالفت نموده، این هافبک را هرگز در ترکیب تیم قطبی ندیده ایم. انگار که مریدی مصدوم است اما اگر هم آماده باشد، فعلا جایی در تفکرات قطبی ندارد.

سینا مریدی، محبوب برانکو و مغضوب قطبی

چرا مریدی در فولاد بازی نمی کند؟

سینا مریدی، هافبک جوان فولاد است که در فصل جابجایی زمستانی لیگ برتر مورد توجه پرسپولیس نهاده شد، پیشنهاد جذابی دریافت کرد اما در نهایت پیروز نشد پیراهن تیم پرطرفدار پایتخت را بر تن کند. مریدی که دو، سه فصلی است در ترکیب فولاد می درخشد و بازی های درخشانی انجام می دهد، از وقتی با پیشنهاد حضورش در پرسپولیس مخالفت شده، برای فولاد بازی ننموده و تعیین هم نیست چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود.

مریدی فوتبال خود را از تیم های پایه فولاد شروع کرد و وقتی به تیم اصلی رسید در پست دفاع چپ به میدان رفت. او بعد از مدتی توسط کادرفنی فولاد به خط میانی منتقل و به یکی از هافبک های دفاعی این تیم تبدیل شد. حضور سینا مریدی در خط میانی با درخشش او همراه شد تا برانکو برای جذب اش اقدام و باشگاه پرسپولیس نیز مذاکره با این بازیکن را شروع کند.

سینا مریدی قصد حضور در تهران و امضای قرارداد با پرسپولیس را داشت اما باشگاه فولاد با این انتقال مخالف بود. مریدی که نمی خواست چنین موقعیتی را از دست بدهد، پای خود را در یک کفش کرد که قصد جدایی دارد و دیگر در فولاد نمی ماند. حتی پرسپولیسی ها بحث معاوضه او با گادوین منشا را نیز مطرح کردند اما باز به به نتیجه ای نرسیدند. -

هافبک جوان فولاد، همراه این تیم به اردوی کیش نرفت و همین باعث شد تا از تفکرات افشین قطبی خارج گردد. بعد از خاتمه جابجایی زمستانی، فولاد 3 بازی مقابل پارس جنوبی جم، پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان انجام داده اما در هیچ یک از این بازی ها اثری از مریدی دیده نشده. هافبک فولاد که گفته می گردد از ناحیه کشاله ران آسیب دیده، حتی اگر آماده هم باشد فعلا جایی در ترکیب فولاد و تیم قطبی نخواهد داشت.

فولاد قرارداد مریدی را تمدید نموده اما فعلا مخالف بازگشت او به ترکیب اصلی است. این مسئله را مدیران فولاد و کادر فنی تیم به گوش مریدی رسانده اند تا درس عبرتی برای او باشد. بازیکنی که گزینه پرسپولیس برای حضور در این تیم بود اما در راستا اشتباهی قدم برداشت و حالا هم می بینیم که جایی در ترکیب اصلی فولاد و حتی فهرست بازیکنان ذخیره این تیم ندارد. این سرنوشت هافبک جوانی است که پیشتر یک مهره کلیدی در ترکیب فولاد بود اما حالا اوضاع برای او بر وفق مراد پیش نمی رود.

230+230 - 9

منبع: ایران ورزشی

به "سینا مریدی، محبوب برانکو و مغضوب قطبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سینا مریدی، محبوب برانکو و مغضوب قطبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید