همانی شد که دموکرات ها می خواستند، هواداران سندرز به ما بپیوندند!

به گزارش وبلاگ بانیما، رئیس جمهور آمریکا در اقدامی شتاب زده به خبر کناره گیری برنی سندرز از رقابت های انتخاباتی آمریکا واکنش نشان داد.

همانی شد که دموکرات ها می خواستند، هواداران سندرز به ما بپیوندند!

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ بانیما، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حساب توئیتری خود به خبر کناره گیری برنی سندرز از رقابت های انتخاباتی آمریکا واکنش نشان داد.

ترامپ در این ارتباط نوشته است: برنی سندرز هم رفت. از الیزابت وارن تشکر می کنم. اگر او نبود، برنی تقریباً در سه شنبه عظیم نتیجه تمام ایالت ها را از آن خودش می کرد.

رئیس جمهور آمریکا همچنین در ادامه گفته است که کناره گیری سندرز همانی شد که دموکرات ها و کمیته ملی دموکرات ها می خواستند، عین افتضاح هیلاری حقه باز، پس بهتر است طرفداری برنی به حزب جمهوریخواه ملحق شوند.

ساعتی پیش از این، برنی سندرر، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و سناتور سنای این کشور از ایالت ورمونت، از کناره گیری خود از ادامه رقابت های درون حزبی اطلاع داد.

برنی سندر انتخابات مقدماتی دموکرات ها را در فوریه گذشته با موفقیت آغاز کرد با این حال پیروزی های جو بایدن، رقیب اصلی او، از رأی گیری سه شنبه عظیم آغاز شد و باعث شد تا جوبایدن، معاون باراک اوباما از سناتور چپ گرای ایالت ورمونت پیش بیافتد.

با کناره گیری سندرز، راستا برای جو بایدن به عنوان نامزد نهایی دموکرات ها برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر هموار خواهد شد.

سندرز از جمله منتقدان سرسخت سیاست خارجی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بویژه در ارتباط با ایران به شمار می رود. او پیش از این خواهان برداشته شدن تحریم هایی شده بود که به گفته او به توانایی ایران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا آسیب می رساند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "همانی شد که دموکرات ها می خواستند، هواداران سندرز به ما بپیوندند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همانی شد که دموکرات ها می خواستند، هواداران سندرز به ما بپیوندند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید