عواقب حضور در تمرین استقلال پس از تعلیق؛ شفر و پسرش جریمه شدند

به گزارش وبلاگ بانیما، باشگاه استقلال به رفتار روز گذشته سرمربی پیشین خود واکنش نشان داد و او را جریمه کرد.

عواقب حضور در تمرین استقلال پس از تعلیق؛ شفر و پسرش جریمه شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بانیما، روز گذشته (دوشنبه) از سوی مسئولان باشگاه استقلال فعالیت وینفرد شفر به همراه ساشا پسرش به حالت تعلیق درآمد. پس از اعلام این موضوع از سوی باشگاه استقلال، شفر و ساشا همزمان با تمرین آبی پوشان در مجموعه نفت تهرانسر حضور یافتند و اقدام به فیلمبردای کردند تا برخی ها این کار را جمع کردن مدرک از سوی شفر برای پیگیری مطالباتش اعلام کنند. فیلم حضور شفر در تمرین بازتاب زیادی در رسانه های داخلی و خارجی داشت تا باشگاه استقلال با انتقاد زیادی روبه رو شود.

پیگیری های وبلاگ بانیما نشان می دهد که موضوع عدم حضور وینفرد شفر و پسرش در تمرین استقلال از سوی مدیر رسانه ای تیم، ساعت 12:30 روز گذشته از طریق واتس آپ به آنها اطلاع داده شد و آنها نامه باشگاه را مشاهده کرده بودند. شفر اما اعلام می کند که نامه ای به او داده نشده است. باشگاه استقلال ساعت 12:40 روز گذشته از طریق راننده شفر نامه را به این مربی رسانده و این در حالی است که تمرین استقلال از ساعت 13:45 آغاز شد. با این حال شفر با عصبانیت از راننده خود خواسته که او را به محل تمرین برساند. با وجود توضیح راننده، مرد آلمانی با کوبیدن در ماشین از او می خواهد هر طور شده به محل تمرین برود.

در نامه باشگاه استقلال به شفر اعلام شده که فعالیت او به عنوان مربی در استقلال به حالت تعلیق درآمده و هفته بعد به باشگاه مراجعه کند تا در مورد شرایط همکاری یا عدم همکاری صحبت شود. باشگاه استقلال اعتقاد دارد که شفر و پسرش ظاهرا طبق صحبت های اطرافیانش مبنی بر اینکه مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی پیشین پرسپولیس با حضور در تمرین سرخ پوشان اقدام به فیلمبرداری کرده تا بتواند به مطالباتش برسد، در محل تمرین حضور یافته و اقدام به فیلمبرداری می کنند، غافل از اینکه به ژوزه نامه ای داده نشده بود.

باشگاه استقلال معتقد است که شفر مشاور خوبی نداشته و با این اقدام تصویری بد از استقلال و فوتبال ایران را نشان داده است. باشگاه استقلال به خاطر رفتار روز گذشته شفر، او را جریمه کرده و نامه جریمه را به او داده است. باشگاه استقلال به شفر اعلام کرده که با علم بر اینکه می دانسته نباید در تمرین شرکت کند، به صورت عمدی فیلمبرداری کرده تا فضای بدی از باشگاه و فوتبال ایران بسازد و هواداران و رسانه ها علیه باشگاه تحریک شده و باشگاه را به عدم حرفه ای گری و آشنا بودن به قوانین متهم کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عواقب حضور در تمرین استقلال پس از تعلیق؛ شفر و پسرش جریمه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عواقب حضور در تمرین استقلال پس از تعلیق؛ شفر و پسرش جریمه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید